NOVINKY

Po delší době nastal čas Vám přinést další novinky ohledně mého nového alba "ČAS PŘÍBĚHŮ". Těch novinek je celkem dvacet, stejně jako je počet skladeb na albu. Konkrétně se totiž jedná o názvy jednotlivých skladeb, které Vám tímto oficiálně představuji:

Po více než měsíci Vám opět přináším další várku muziky. Tentokrát trochu přitvrdíme a dáme si trochu symfonického metalu z Finska, přesněji kapelu Nightwish a jejich nejznámější písničku s názvem "NEMO" z jejich nejslavnějšího alba "Once" z roku 2004.

K prvnímu výročí vydání mého druhého alba NAVŽDY jsem si pro VÁS připravil jeho kompletní vydání v podobě hudebních videí na YouTube. Naleznete zde všech dvanáct skladeb.

Jak vznikl projekt Piano Petr Míka? Jak jsem se dostal k hudbě? Co je pro mě inspirací? Jak probíhá tvůrčí proces skládání hudby? Na tyto a mnohé další otázky naleznete odpovědi v novém Promo interview.

Tak co je u mě nového? Jak pokračují práce na novém albu? A čeká na vás menší překvapení ve videu.

Ano, je tomu tak. Po více než dvou letech vám přináším do novému roku další překvapení a to v podobě nahrání celého DVD Láska, Víra, Naděje na YouTube, abyste se na něj mohli podívat kdekoliv. Přeji příjemnou podívanou a příjemný poslech.

Přeji vám vše nejlepší do nového roku 2024. Mé srdečné přání najdete ve videu a navíc je zde překvapení v podobě ukázky z mého připravovaného alba "ČAS PŘÍBĚHŮ".

Přeji vám vše nejlepší do nového roku 2024. Mé srdečné přání najdete ve videu a navíc je zde překvapení v podobě ukázky z mého připravovaného alba "ČAS PŘÍBĚHŮ".

Rekapitulace hudebního roku 2023 na hudební platformě Spotify, informace o novém albu "ČAS PŘÍBĚHŮ", Vánoční soutěž.

Ano, je tomu tak. Již třetí album je již v přípravné fázi a poprvé se s vámi podělím o pár detailů.

Před více než měsícem jsem zveřejnil svou první autorskou skladbu s názvem "Rock with you", kterou jsem složil již v roce 2008.

Dnešním dnem oficiálně vydávám svou první autorskou skladbu, kterou jsem napsal již v roce 2008. Dnes si ji konečně můžete poslechnout i vy. Jelikož se jedná pouze o digitální singl, nebude skladbu možné koupit na fyzickém nosiči. Poslechnout si ji můžete zde.

Ano, je to tak. Druhé album je konečně hotové. Jak jsem již zmiňoval v předešlém článku, na albu se bude nacházet 12 skladeb. Momentálně mě čeká ještě finální mastering a takové ty klasické věci, jako tisk obalů a polepů na CD atd...

Už to bude skoro jeden celý rok, kdy světlo světa spatřilo mé první album s názvem Láska, Víra, Naděje. Chci tímto moc poděkovat všem, kteří o album projevili zájem, bylo Vás opravdu hodně (upřímně víc, než jsem mohl doufat). Jsem rád i za Vaše komentáře a zpětnou vazbu, že se album líbí a že si v každé písni dokážete každý...

Abych Vám všem zkrátil čekání na nové album, zde ode mě máte malé překvapení v podobě písně, které bude na albu pořadové číslo 02 a s názvem - There is no Sun without Night. Přeji Vám příjemný poslech a budu rád za každé sdílení ;-).

Zdravím Vás všechny po delší odmlce. Nejprve Vám všem přeji všechno nejlepší do nového roku 2022, aby byl lepší než rok minulý, abychom vše v pohodě zvládli a ustáli.